نمایشگاه بین المللی استان اردبیل / اخبار نمایشگاه

برگزاری نمایشگاه خارجی

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اردبیل، با همدلی و عنایت مقامات استانی و کشوری با هدف حمایت از تولیدات داخلی و معرفی کالاهای ایرانی و دست یابی به بازارهای بین المللی که نقش موثری در بهبود وضعیت اقتصادی کشور دارد، موضوع برگزاری هفتمین نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان، شهر باکو با هماهنگی های بعمل آمده با سازمان توسعه و تجارت و نماینده محترم وزارت امور خارجه در استان رایزنی شد.


برگزاری نمایشگاه در ترکیه

سازمان همیاری شهرداریهای استان اردبیل و مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی اردبیل با مدیرعامل شرکت گرشگری ایپک یولی ترکیه و مدیر نمایشگاه آسیایی وان در خصوص برگزاری نمایشگاههای توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران در ترکیه و بالعکس و همچنین مذاکره در رابطه با برگزاری نمایشگاه در سلیمانیه کشور عراق به صورت مشارکتی.


گشایش نمایشگاه کشاورزی و ادوات کشاورزی

نمایشگاه تخصصی کشاورزی، ادوات، ماشین آلات و صنایع وابسته هفتم تیر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ با حضور مسِِؤلین استانی از جمله مهندس اژدری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، دکتر انصاری مدیرکل امور اقتصادی استانداری ، دکتر رجبی مدیرکل بانک کشاورزی استان اردبیل ، مهندس نوبخت مدیر کل غله و بازرگانی دولتی و آقای دکتر جهانگیرزاده نماینده مردم شریف پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز و عضو کمسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی افتتاح گردید. آقای مهندس شرافتی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان اردبیل، آقای مهندس کاظمی مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی اردبیل و مهندس نوروزی مدیرعامل شرکت آرتانمانگر اردبیل به عنوان میزبانان این نمایشگاه موفق، حضور داشتند. در این نمایشگاه ۶۰ شرکت تولیدی از استانهای کشور، آخرین و به روز ترین تولیدات خود را در معرض نمایش گذاشتند.


گشایش نمایشگاه مبلمان

آماده سازی سالن های نمایشگاه بین المللی اردبیل جهت برگزاری نمایشگاه مبل بومی اردبیل. این نمایشگاه ششمین سال است که در نمایشگاه بین المللی اردبیل برگزار می گردد، امسال هم قرار است از ۲۹ آبان الی ۳ آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اردبیل برگزار گردد. اکثر شرکت کنندگان در این نمایشگاه ازاستان اردبیل می باشند.


برگزاری کمیته فنی و کارشناسی فعالیت های نمایشگاهی

کمیته ی فنی و کارشناسی فعالیت های نمایشگاهی با محوریت بررسی تقویم نمایشکاهی سال آینده با حضور نمایندگانی از طرف استانداری اردبیل ،اتاق اصناف، اتحادیه های کیف و کفش، لوازم خانگی ، فرش و همچنین نظام صنفی رایانه ، اتاق بازرگانی، اتاق تعاون ، صمت و شهرداری اردبیل برگزار شد .


اطلاعیه تقویم شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اردبیل در سال 1403

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اردبیل در نظر دارد نسبت به عقد قرارداد برگزاری نمایشگاه های سال ۱۴۰۳ به شرح تقویم مصوب نمایشگاهی اقدام نماید. بر این اساس مجریان نمایشگاهی که دارای مجوزهای رسمی، معتبر، صلاحیت دار و توانمند و رتبه از مراجع ذیصلاح می باشند ، می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر تا پایان وقت اداری ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ با شماره تلفن های ۰۴۵۳۳۵۹۳۴۷۷ و ۰۴۵۳۳۵۹۳۱۱۶ تماس و یا به دفتر شرکت وقع در نمایشگاه بین المللی اردبیل مراجعه فرمایند. تقویم نمایشگاه در قسمت (( تقویم نمایشگاهی در یک نگاه))